Atribuită
Cumpărare directă
NAS SYNOLOGY DS418 | Home & Office | CPU Realtek RTD1296, 64-bit, Quad Core 1.4 GHz | 2 GB DDR4 | Dr
- Număr anunț
- DA33376117
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.652 RON
- Valoare atribuită
- 3.652 RON
- Data publicării
- 30.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.