Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire documentatii ET+Pth+DE +verificare de catre verificator MLPAT

Număr anunț
DA33376420
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
Furnizor / câștigător
ELEMENT DESIGN S.R.L. (CUI 34380850)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat