Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC LEGUME BORS , MAZARE ,FASOLE GALBENA , SPANAC , ARDEI , AMESTEC PRIMAVARA

Număr anunț
DA33376920
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.412,50 RON
Valoare atribuită
7.412,50 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.412,50 RON

din 7.412,50 RON estimat