Atribuită Cumpărare directă

Masa Tenis Exterior este confectionata din metal grunduit si viu colorat cu vopsele pe baza de apa,

Număr anunț
DA33377092
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,ION HAULICA"IPATELE (CUI 17150258)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat