Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA PROFESIONALA

Număr anunț
DA33377228
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.197,50 RON
Valoare atribuită
6.197,50 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.197,50 RON

din 6.197,50 RON estimat