Atribuită Cumpărare directă

Dispozitive pentru persoanele cu deficiente LMPPAD Dacia, LMPPAD Nr. 7/8

Număr anunț
DA33377332
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
33196200-2 · Dispozitive pentru persoanele cu deficiente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,65 RON
Valoare atribuită
815,65 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,65 RON

din 815,65 RON estimat