Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare trotuare/piste pentru biciclisti SF/DALI,PTE, DTAC

Număr anunț
DA33377334
Autoritate contractantă
COMUNA ROATA DE JOS (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5123608)
Furnizor / câștigător
AMPRISE CONSULT S.R.L. (CUI 36522242)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat