Atribuită Cumpărare directă

Aspersor suprateran 3/4, 4 bar

Număr anunț
DA33377428
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,20 RON
Valoare atribuită
433,20 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
02.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,20 RON

din 433,20 RON estimat