Atribuită Cumpărare directă

Pret redus***LOPERAMID SLAVIA 2 mg X 10 CAPS. 2mg SLAVIA PHARM S.R

Număr anunț
DA33377438
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,42 RON
Valoare atribuită
569,42 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,42 RON

din 569,42 RON estimat