Atribuită Cumpărare directă

CAZARE SINGLE CU MIC DEJUN INCLUS

Număr anunț
DA33377444
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI RO3041226)
Furnizor / câștigător
HARMONY PLAZA S.R.L. (CUI 47189616)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240 RON
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON

din 1.240 RON estimat