Atribuită Cumpărare directă

Reparatii pompe de apa si automatizare

Număr anunț
DA33377836
Autoritate contractantă
COMUNA SIRBI (CUI 4784270)
Furnizor / câștigător
SILIHAUS SRL (CUI 37796114)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.900 RON
Valoare atribuită
28.900 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
02.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.900 RON

din 28.900 RON estimat