Atribuită Cumpărare directă

Reactivi de biochimie pentru SPOTCHEM EZ SP-4430 : Amy (25 BUC / CUT).

Număr anunț
DA34933499
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.065 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065 RON