Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CAPITALE HIDROIZOLATIE ATELIER 2

Număr anunț
DA33382095
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
GEMARO NEW CONSULTING S.R.L. (CUI 41424909)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.258,03 RON
Valoare atribuită
265.258,03 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.258,03 RON

din 265.258,03 RON estimat