Atribuită
Cumpărare directă
MAGAZIE PENTRU TREI PUBELE, OȚEL INOXIDABIL, 240 L
- Număr anunț
- DA33383326
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- KARLA MARIA INVEST S.R.L. (CUI 43831577)
- Cod CPV
- 30193000-8 · Organizatoare si accesorii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.323,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.323,54 RON
- Data publicării
- 31.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.