Atribuită Cumpărare directă

Analize fizico chimice ape uzate menajere si pluviale semestrial

Număr anunț
DA33383570
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL QUALITY CONTROL SRL (CUI 16542407)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.568 RON
Valoare atribuită
3.568 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.568 RON

din 3.568 RON estimat