Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID 20KG

Număr anunț
DA33383762
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.396,80 RON
Valoare atribuită
10.396,80 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.396,80 RON

din 10.396,80 RON estimat