Atribuită Cumpărare directă

Serv, de găzduire web, adm. şi dezvoltare de aplicaţii web pentru pagina de web www.otopeniro.ro

Număr anunț
DA33384802
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
AGRESIV MEDIA SRL (CUI 15963009)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.924,32 RON
Valoare atribuită
70.924,32 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.924,32 RON

din 70.924,32 RON estimat