Atribuită Cumpărare directă

FROMILID 500MG*14CPR FILM-CLARITHROMYCINUM

Număr anunț
DA33385821
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,70 RON
Valoare atribuită
219,70 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
03.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,70 RON

din 219,70 RON estimat