Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu o usa SHARP SJ-UF135M4W-EU, 135 l, H 83.8 cm, Clasa F, Direct Cooling, alb
- Număr anunț
- DA33386144
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Arany János Santimbru (CUI 16419235)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,24 RON
- Valoare atribuită
- 798,24 RON
- Data publicării
- 31.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.