Atribuită Cumpărare directă

Achiziție pachete cadou cu ocazia Zilei Internaționale a copilului, 1 Iunie 2023 - Vișeu de Sus.

Număr anunț
DA33386410
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Furnizor / câștigător
CONCRETE UNIT SRL (CUI 37408603)
Cod CPV
15842310-8 · Bomboane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.655,20 RON
Valoare atribuită
5.655,20 RON
Data publicării
31.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.655,20 RON

din 5.655,20 RON estimat