Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse unica folosinta.

Număr anunț
DA33387518
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,25 RON
Valoare atribuită
548,25 RON
Data publicării
01.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,25 RON

din 548,25 RON estimat