Atribuită Cumpărare directă

HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML SOL INJ X 5 FI (HYDROCORTISONUM)

Număr anunț
DA33387747
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,80 RON
Valoare atribuită
660,80 RON
Data publicării
02.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,80 RON

din 660,80 RON estimat