Atribuită Cumpărare directă

Vitamina B12 50mcg/1ml-sol.inj. x 5fi-Zentiva CYANOCOBALAMINUM

Număr anunț
DA33387840
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
769,30 RON
Valoare atribuită
769,30 RON
Data publicării
02.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

769,30 RON

din 769,30 RON estimat