Atribuită Cumpărare directă

Sulcef 1000mg/1000mgBorenar 20mg-cpr.Miofilin 100mg Amikozit 500mg/2mlUrsofalk 250mg-cps.

Număr anunț
DA33388013
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.731,70 RON
Valoare atribuită
75.731,70 RON
Data publicării
02.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.731,70 RON

din 75.731,70 RON estimat