Atribuită Cumpărare directă

Solar Profesional 4 x 10 m

Număr anunț
DA33388106
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PUSKAS TIVADAR (CUI 4246165)
Furnizor / câștigător
COSMIC ENERGY S.R.L. (CUI 44467793)
Cod CPV
44211500-7 · Sere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.290 RON
Valoare atribuită
6.290 RON
Data publicării
04.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.290 RON

din 6.290 RON estimat