Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Laser Compatibil Xerox 3330 / WC 3335/3345 106R0362; Cartus Toner Compatibil HP CF226A
- Număr anunț
- DA33388215
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- PLUS DOMINO SRL (CUI 18381943)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.976,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.976,50 RON
- Data publicării
- 05.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.