Atribuită Cumpărare directă

EXECUȚIE ALEI PIETONALE ÎN CIMITIRUL CATOLIC ȘI ORTODOX, COMUNA VOITEG, JUDEȚUL TIMIȘ

Număr anunț
DA33390631
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Furnizor / câștigător
CRIVEST WASH&SERVICE (CUI 31800070)
Cod CPV
45233260-9 · Lucrari de constructii de cai de acces pentru pietoni (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat