Atribuită Cumpărare directă

Smantana 32% vrac si Cascaval Rachiti 500gr

Număr anunț
DA33390867
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,50 RON
Valoare atribuită
288,50 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,50 RON

din 288,50 RON estimat