Atribuită Cumpărare directă

PACHET STOMATOLOGIE 31.05.2023

Număr anunț
DA33391021
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM TOPFARM S.A. (CUI 35315710)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,92 RON
Valoare atribuită
449,92 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
06.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,92 RON

din 449,92 RON estimat