Atribuită Cumpărare directă

Cascaval Ialomita buc 400g - Branza vaci 500G CASEROLA - Lapte consum 1.5% PET

Număr anunț
DA33391106
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,50 RON
Valoare atribuită
383,50 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,50 RON

din 383,50 RON estimat