Atribuită
Cumpărare directă
POLIZOR UNGHIULAR PROFESIONAL BOSCH GWS 17-125 CIE 1700W 125mm
- Număr anunț
- DA33391816
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,24 RON
- Valoare atribuită
- 710,24 RON
- Data publicării
- 06.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.