Atribuită Cumpărare directă

Materiale promotionale BSB 817

Număr anunț
DA33392434
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
POLIPROD SERV SRL (CUI 14709844)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.285 RON
Valoare atribuită
6.285 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.285 RON

din 6.285 RON estimat