Atribuită Cumpărare directă

GENERATOR CURENT STAGER FD 6500ER ,5.5KW

Număr anunț
DA33392519
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.488,75 RON
Valoare atribuită
2.488,75 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.488,75 RON

din 2.488,75 RON estimat