Atribuită Cumpărare directă

Revizie BC 08 YYL

Număr anunț
DA33394547
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Furnizor / câștigător
GHEORGHIES AUTO REPAIR S.R.L. (CUI 48054609)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.139,33 RON
Valoare atribuită
1.139,33 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.139,33 RON

din 1.139,33 RON estimat