Atribuită Cumpărare directă

Baterie fixa de condensatoare pentru compensare pierderi reactive in trafo de 100KVA

Număr anunț
DA33395942
Autoritate contractantă
COMUNA BOTENI (PRIMARIA COMUNEI BOTENI) (CUI 4318431)
Furnizor / câștigător
SELDOM ENGINEERING 94 SRL (CUI 14821707)
Cod CPV
31711154-0 · Baterii de condensatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat