Atribuită Cumpărare directă

Ingrasamant pentru gazon FLOROVIT cu nivel ridicat de fier -sac 25 kg

Număr anunț
DA33396127
Autoritate contractantă
SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI RO28323214)
Furnizor / câștigător
PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.486,40 RON
Valoare atribuită
7.486,40 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.486,40 RON

din 7.486,40 RON estimat