Atribuită Cumpărare directă

Plase de tantari

Număr anunț
DA33396521
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
CMC PRO SRL (CUI 37919799)
Cod CPV
39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.539,45 RON
Valoare atribuită
1.539,45 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.539,45 RON

din 1.539,45 RON estimat