Atribuită Cumpărare directă

UPS 800VA, 2 Prize Schuko cu protectie, , functie auto-restart, TOWER,CABLU SUNET,Cartus original to

Număr anunț
DA33397316
Autoritate contractantă
Comuna Albesti (CUI 5110918)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,19 RON
Valoare atribuită
483,19 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,19 RON

din 483,19 RON estimat