Atribuită Cumpărare directă

Trusa Dispozitiv de extragere a substantelor insolubile dintr-un amestec

Număr anunț
DA33397375
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
42996400-8 · Dispozitive de amestecare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092 RON
Valoare atribuită
2.092 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092 RON

din 2.092 RON estimat