Atribuită Cumpărare directă

Închiriere buldoexcavator cu operator și combustibil

Număr anunț
DA33398232
Autoritate contractantă
COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
Furnizor / câștigător
MATIAS TRADING IMPEX (CUI 24690552)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat