Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA33398330
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MIHAI EMINESCU (CUI 29448992)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125,40 RON
Valoare atribuită
1.125,40 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125,40 RON

din 1.125,40 RON estimat