Atribuită Cumpărare directă

CURS SCOALA DE SOFERI CAT. A

Număr anunț
DA33398393
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
BIDI TRANS SRL (CUI 408965)
Cod CPV
80411100-9 · Servicii de examene pentru obtinerea permisului de conducere auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.464,70 RON
Valoare atribuită
4.464,70 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.464,70 RON

din 4.464,70 RON estimat