Atribuită Cumpărare directă

ROTI®Fair PBS 7.4 for 100 ml/tablet, for biochemistry and molecular biology

Număr anunț
DA33398498
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,57 RON
Valoare atribuită
419,57 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,57 RON

din 419,57 RON estimat