Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi Hotpoint ENXTY19222XFW, 457 l, Clasa F, Full NoFrost, H 190 cm, Silver

Număr anunț
DA33398903
Autoritate contractantă
Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.445,29 RON
Valoare atribuită
2.445,29 RON
Data publicării
06.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.445,29 RON

din 2.445,29 RON estimat