Atribuită Cumpărare directă

R 8593/06.06.2023 - GRUND GRI / TABLA 1MM/2MM

Număr anunț
DA33399471
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,12 RON
Valoare atribuită
517,12 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
07.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,12 RON

din 517,12 RON estimat