Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE Vials, conical, polyethylene, 2ml, 1000/p

Număr anunț
DA33401165
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat