Atribuită Cumpărare directă

Capsula microfiltranta pentru apa sterila

Număr anunț
DA33404313
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.100 RON
Valoare atribuită
32.100 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.100 RON

din 32.100 RON estimat