Atribuită Cumpărare directă

pachet 102508714 WB BLACK (POUCH), DANKE VOPSEA LAVABILA ALB EXT, TRAFALET BICOLOR FATADA 250X95

Număr anunț
DA33404645
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.506,44 RON
Valoare atribuită
1.506,44 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.506,44 RON

din 1.506,44 RON estimat