Atribuită
Cumpărare directă
dosar din plastic, dosar din carton, index adeziv, notes adeziv, cliopboard, separator carton
- Număr anunț
- DA33405133
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451,73 RON
- Valoare atribuită
- 451,73 RON
- Data publicării
- 07.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.