Atribuită Cumpărare directă

Pubela Tomberon Europubela 240 litri negru

Număr anunț
DA33405445
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,80 RON
Valoare atribuită
497,80 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,80 RON

din 497,80 RON estimat